مثال ایران افزایش فوتبال ازبکستان جام جهانی

مثال: ایران افزایش فوتبال ازبکستان جام جهانی کره جنوبی دیدار تدارکاتی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی چرا اصلاح‌طلبان از رای به روحانی پیشیمان نیستند؟ ، دست رد اصلاح‌طلبان به دام «عبور از روحانی»

اصلاح‌طلبان از رای به روحانی پشیمان نیستند و اطمینان دارند که در انتخابات گذشته گزینه بهتری نداشته‌اند. آنان همچنین پروژه عبور از روحانی را جدی نمی‌گیرند لیکن ه

چرا اصلاح‌طلبان از رای به روحانی پیشیمان نیستند؟ ، دست رد اصلاح‌طلبان به دام «عبور از روحانی»

دست رد اصلاح طلبان به دام «عبور از روحانی» /چرا اصلاح طلبان از رای به روحانی پیشیمان نیستند؟

عبارات مهم : سیاسی

اصلاح طلبان از رای به روحانی پشیمان نیستند و اطمینان دارند که در انتخابات گذشته گزینه بهتری نداشته اند. آنان همچنین پروژه عبور از روحانی را جدی نمی گیرند لیکن هنوز خاطره تلخ عبور از خاتمی و مدیر جمهوری احمدی نژاد را فراموش نکرده اند.

نامه نیوز نوشت: بعضی رسانه های اصولگرا بر این طبل شادمانه می کوبند که باران کوثری، نوید محمدزاده، علی کریمی، مهدی فخیم زاده و دیگر اشخاص مشهور و غیر سیاسی از رای به روحانی پیشیمان اند. اگرچه بعضی از آن ها مثل باران کوثری تاکید کرده اند که پیشیمانی در کار نیست و مواضع ارزش نسبت به دولت روحانی تغییری نکرده ولی منتقدان دولت سخت مشغول ماهیگیری از آب گل آلوده اند و گوششان به این توضیحات بدهکار نیست.

چرا اصلاح‌طلبان از رای به روحانی پیشیمان نیستند؟ ، دست رد اصلاح‌طلبان به دام «عبور از روحانی»

نکته مهم تر این است که جریان اصلاح طلب به عنوان حامی مهم حسن روحانی در انتخابات 92 و 96 در برابر پویش پشیمانی براق و صریح عنوان گیری و تاکید کرده است که تا 1400 حامی مدیر جمهور می ماند. اصلاح طلبان با وجود انتقادات مطرح و مطالبات جدی خود از دولت حاضر نیستند که از مواضع حمایتی خود کوتاه آمده و روحانی را تنها بگذارند. فعالان سیاسی این پویش را کلید زدن پروژه عبور از روحانی دانسته و برابر آن ایستاده اند. دلیلش این است سال ها قبل ایده عبور از خاتمی را طرح کرده و پیامدهای منفی آن را تجربه کرده اند. به همین خاطر است که حاضر نیستند یک بار دیگر چنین خطایی کنند.

عبدالله ناصری فعال سیاسی اصلاح طلب این پویش را متاثر از فضا سازی مخالفان دولت و دلواپسان می داند و یادآورد می شود که « در دولت اصلاحات نیز عده ای شعار عبور از خاتمی را طرح کردند. اکنون نیز شاهدیم که بعضی می خواهند همان راه اشتباه را بروند و نباید اجازه چنین چیزی را بدهیم. اصلاح طلبان در انتخابات گذشته تصمیم درستی گرفتند وحتما تا 1400 حامی روحانی باقی خواهند ماند».

اصلاح‌طلبان از رای به روحانی پشیمان نیستند و اطمینان دارند که در انتخابات گذشته گزینه بهتری نداشته‌اند. آنان همچنین پروژه عبور از روحانی را جدی نمی‌گیرند لیکن ه

حسین مرعشی دیگر فعال سیاسی اصلاح طلب نیز ضمن تاکید بر اینکه به هیچ وجه از رای به روحانی پیشیمان نیستیم، گفته بود:«در انتخابات گذشته اگر به روحانی رای نمی دادیم اتفاق بهتری نمی افتاد. منتقدان نیز اگر واقعا از دولت انتقاد دارند باید به صورت صریح و براق بگویند که به کدام عنوان انتقاد دارند و حتی راهکار نیز ارائه کنند. در این صورت است که دولت می تواند در زمینه برطرف پرسشها عمل کند. در غیر این صورت اظهار پشیمانی به هیچ وجه مشکلی را حل نمی کند».

محمد جواد حق شناس یکی دیگر از فعالان سیاسی اصلاح طلب و عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران است که از پشیمانان می پرسد اگر در انتخابات ریاست جمهوری اخیر به روحانی رای نمی دادند، به چه کسی رای می داند؟

بهرام پارسایی سخنگوی فراکسیون امید نیز با بیان اینکه «شخصا اعتقاد دارم حاميان روحاني به وي‍ژه طيف اصلاح طلب حامي دولت به هيچ عنوان از حمايت خود پشيمان نيستند» گفته است: «اگر امروز مجددا در جايگاه گزینش ميان روحاني و رقبايش در انتخابات قرار بگيريم، بي شك بار ديگر از روحاني حمايت خواهيم كرد».

چرا اصلاح‌طلبان از رای به روحانی پیشیمان نیستند؟ ، دست رد اصلاح‌طلبان به دام «عبور از روحانی»

آنچه مسلم هست، فعالان سیاسی اصلاح طلب اگرچه ممکن است اختلاف نظرهای اندکی با یکدیگر داشته باشند ولی اغلب آنان ادامه حمایت از روحانی تا 1400 را یک ضرورت دانسته و می دانند که افتادن به دام پروژه عبور از روحانی پیامدهای بدی دارد و چه بسا به ظهور یک احمدی نژاد دیگر بیانجامد. از همین رو است که در هفته اخیر هر یک به نحوی برابر پیشیمانی صورت هایی که معمولا نظرات سیاسی آن ها فقط در هفته های منتهی به انتخابات خریدار دارد؛ تصویر العمل نشان داده و تاکید کرده اند که پیشیمان نیستیم.

واژه های کلیدی: سیاسی | انتخابات | اصلاح طلب | حسن روحانی | اصلاح طلبان | دولت روحانی | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs