مثال ایران افزایش فوتبال ازبکستان جام جهانی

مثال: ایران افزایش فوتبال ازبکستان جام جهانی کره جنوبی دیدار تدارکاتی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی «حصر» مصوبه شورای عالی امنیت ملی است / کواکبیان

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی گفت: «حصر» مصوبه شورای عالی امنیت ملی است و امروز هم همان مرجع می‌تواند آن را برطرف کند.

«حصر» مصوبه شورای عالی امنیت ملی است / کواکبیان

کواکبیان: «حصر» مصوبه شورای عالی امنیت ملی است

عبارات مهم : ایران

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی گفت: «حصر» مصوبه شورای عالی امنیت ملی است و امروز هم همان مرجع می تواند آن را برطرف کند.

به گزارش فارس، مصطفی کواکبیان امشب در مراسم خوش حالی میلاد پیامبر اکرم و امام جعفرصادق(ع) در حسینیه شالبافان همدان با بیان اینکه ما با اهل سنت در روز میلاد پیامبر اکرم اختلاف داریم ولی این امر مانع وحدت نمی شود، اظهار کرد: بعضی افراد از اختلاف بین شیعه و سنی نان می خورند که باید مراقب این تکنیک بود.

«حصر» مصوبه شورای عالی امنیت ملی است / کواکبیان

وی ادامه داد: هفته وحدت به این معنی نیست که سنی ها، شیعه شوند و یا بالعکس؛ بلکه حرکت دادن اتوبوس اسلام به جلو به وسیله همه است.

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بعضی به شدت شستشوی فکری داده شده است اند، تصریح کرد: امروز داعش از نظر تشکیلاتی از بین رفته است ولی تفکر داعش همچنان در بعضی نقاط وجود دارد.

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی گفت: «حصر» مصوبه شورای عالی امنیت ملی است و امروز هم همان مرجع می‌تواند آن را برطرف کند.

وی با اشاره به اینکه سلفی ها شیعه را کافر نمی دانند، ولی وهابیون شیعه را کافر می دانند، چون شستشوی فکری شده است اند، ادامه داد: آنها با هزینه و پول این تبلیغات را گسترش می دهند.

کواکبیان با بیان اینکه هفته وحدت جهت اتحاد بین مسلمانان در داخل و خارج از کشور هست؛ اظهار کرد: خداوند در قرآن به پیامبر گرامی اسلام می فرماید که مردم را در حکومت مداخله بده و با آنان با دوستی واکنش‌ها کند، این خبر نشان از آن دارد که اگر با مردم به خوبی واکنش‌ها نشود مخالف آموزه های قرآنی است.

وی با اشاره به اینکه هر کس که از مردم فاصله گرفت باید از اریکه قدرت پیاده شود، افزود: دیدیم که آینده صالح، حسنی مبارک، قذافی، صدام و شاه سابق به چه شکلی رقم خورد؛ چون از مردم فاصله گرفتند.

«حصر» مصوبه شورای عالی امنیت ملی است / کواکبیان

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید دید که اخلاق پیامبر در جامعه و اجتماع ما ساری و جاری است یا خیر، تصریح کرد: از زمانی که انقلاب اسلامی به پیروزی رسید همه مدعی هستیم که اخلاق اسلامی را دنبال می کنیم، در صورتی که کار در این حوزه زیاد است.

وی با اشاره به اینکه در سطح جامعه افرادی هستند که اخلاق پیامبر حکم می کند باری از دوش آن ها برداریم، ادامه داد: هر سال 20 هزار نفر بر اثر تصادفات فوت می شوند یعنی 40 برابر زلزله کرمانشاه تلفات داریم.

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی گفت: «حصر» مصوبه شورای عالی امنیت ملی است و امروز هم همان مرجع می‌تواند آن را برطرف کند.

کواکبیان با بیان اینکه در وقت دولت اصلاحات مرکز آزمون ماشین داشتیم که وقت احمدی نژاد تعطیل شده، ولی چند سالی که دوباره راه اندازی شده است هست، خاطرنشان کرد: جالب آنکه کشور عزیزمان ایران ماشین و سایپا سهامدار آن هستند که مسئله به همین مسئله بازمی گردد.

وی با اشاره به اینکه اگر مردم نباشند ما مشروعیت نخواهیم داشت، گفت: رهبر معظم انقلاب به واسطه رأی مردم به وسیله مجلس خبرگان گزینش می شوند و مدیر جمهور و نمایندگان مجلس نیز به صورت مستقیم به وسیله مردم گزینش می شوند، این اتفاق نشان از آن دارد که پایه حکومت، مردمی است.

«حصر» مصوبه شورای عالی امنیت ملی است / کواکبیان

*برخی از مسؤولان ما گوش ندارند و تنها حرف می زنند

کواکبیان با بیان اینکه بعضی از مسؤولان ما گوش ندارند و تنها حرف می زنند، اظهار کرد: این در حالی است که اخلاق پیامبر جنبه های مختلفی دارد و پیامبر اعظم سخنان مردم را نیز گوش می دادند.

وی با اشاره به اینکه تا پیش از امام صادق(ع) شیعه و سنی نداشتیم و بعد از آن تفکیک ایجاد شد، افزود: هر چهار عالمی که چهار شاخه مذهب سنی را ایجاد کردند شاگردان امام جعفر صادق(ع) بودند و همه آنان عالمیت این امام همام را قبول داشتند، ولی بعد از آن حکومت ها به علت اینکه ابزار مورد نیاز را در دست بگیرند در اسلام ایجاد انشقاق کردند.

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی گفت: برطرف حصر را از دولت دنبال می کنیم چون شورای عالی امنیت ملی تصمیم به حصر گرفته و امروز هم همان مرجع می تواند آن را برطرف کند.

وی با اشاره به اینکه راجع به مدیر جمهور دوران اصلاحات مصوبه ای مبنی بر ممنوع تصویر بودن وجود ندارد، اظهار کرد: صدها پرونده تخلف از کمیسیون 90 و بازرسی و دیگر دستگاه ها در دوره دولت نهم و دهم وجود دارد که باید پیگیری شد.

کواکبیان با انتقاداتی از دولت قبلی در اوضاع ساخت مسکن مهر گفت: این دولت هم در ساخت و ساز دقت کند، امروز هم نباید یک مرکز بهداشتی که به تازگی ساخته شده است بر اثر زلزله فرو می ریخت.

وی با اشاره به اینکه در برابر فارغ التحصیلان بدون کار شرمنده هستیم، خاطرنشان کرد: پرداخت 60 هزار میلیارد تومان یارانه هزینه سنگینی است که از دستاوردهای دولت گذشته است.

کواکبیان با بیان اینکه مگر افتخار است که بگوییم 6 میلیون نفر زیر پوشش کمیته امداد هستند، گفت: باید هر چه سریعتر شرایط طوری شود که با توانمندسازی اعضای زیر پوشش، دیگری نیازی به این نهاد نباشد.

وی با بیان اینکه به عنوان یک دبیرکل حزب از دولت هیچ درخواستی نداشتم، اظهار کرد: البته دولت باید بداند پایگاه رأی آن کجاست و چون اصلاح طلبان به دولت رأی دادند به تقاضای این قشر پاسخ دهد، آیا که هیچ حزب اصولگرایی به دولت رأی نداد.

دبیرکل حزب مردم سالاری با بیان اینکه این پرسشها به علت نبود تفکر حزبی هست، تصریح کرد: اگر پشتیبان افراد مشخص بود امروز می تواستیم چه کسی را بازخواست کنیم، ولی در دور بعد انتخاب، در حزب مردم سالاری افراد با شناسنامه را معرفی کنیم.

وی با اشاره به اینکه اصلاح طلبان نیز در مساجد بیش از گذشته فعال باشند، ادامه داد: نباید اجازه داد که مساجد و هیأت ها تنها در اختیار جریان های دیگر باشد.

واژه های کلیدی: ایران | اسلامی | پیامبر | انقلاب اسلامی | مجلس شورای اسلامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs