مثال ایران افزایش فوتبال ازبکستان جام جهانی

مثال: ایران افزایش فوتبال ازبکستان جام جهانی کره جنوبی دیدار تدارکاتی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری قبل از الویس پریسلی هیچ چیز نبود!

زندگی کوتاه ولی سرشار از موفقیت الویس پریسلی یا همان سلطان راک، سریال می شود. ایندی وایر گزارش می دهد که حقوق ساخت یک سریال از زندگی این اسطوره موسیقی راک که م

قبل از الویس پریسلی هیچ چیز نبود!

قبل از الویس پریسلی هیچ چیز نبود!

عبارات مهم : زندگی

زندگی کوتاه ولی سرشار از موفقیت الویس پریسلی یا همان سلطان راک، سریال می شود. ایندی وایر گزارش می دهد که حقوق ساخت یک سریال از زندگی این اسطوره موسیقی راک که میزان فروش آثارش را بین۶۰۰ میلیون تا يك میلیارد نسخه برآورد کرده اند، به کمپانی اپل موزیک رسیده است.

در حقیقت این کمپانی از حواشی اخیر ایجاد شده است اطراف هاروی واینستون استفاده کرده و سریال الویس را که قرار است در گریسلند عمارت شخصی الویس پریسلی در ممفیس ساخته شود، از دست کمپانی واینستاین درآورده است.

پیش از این کمپانی وایسنتاین در سری تبلیغات این سریال آن را بخشی از پروژه عظیمی راجع به مرور زندگی اساطیر موسیقی نامیده بود. الویس پریسلی قرار است در ٨ تا ١٠ قسمت ساخته شود و در هر قسمت به یک جنبه از زندگی او بپردازد.

الویس آرون پریسلی را یکی از موفق ترین شخصیت های هنر و موسیقی آمریکا در قرن ۲۰ نامیده اند. او که در نیمه دوم دهه ١٩٥٠ با فروش بیش از یک میلیون نسخه ای هر کدام از ٤٥ ترانه اش به موفقیت اقتصادی حیرت انگیزی رسید، چنان محبوبیت شگفت انگیزی داشت که حتی مرگش نیز نتوانست نقطه نهایی بر آن باشد و اتفاقا جوانمرگی به موقعیت اسطوره ای و محبوبیت وی افزود. چنان که بعد از مرگش فروش آثارش رو به فزونی گذاشت.

روزنامه شهروند

واژه های کلیدی: زندگی | سریال | میلیون | کمپانی | موسیقی | کمپانی اپل | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs