مثال ایران افزایش فوتبال ازبکستان جام جهانی

مثال: ایران افزایش فوتبال ازبکستان جام جهانی کره جنوبی دیدار تدارکاتی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شب تقدیر فوتبال کشور عزیزمان ایران ، ایران ـ ازبکستان با طعم افطار

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران فردا (دوشنبه) به مصاف ازبکستان می‌رود و در صورت غلبه بر این تیم راهی جام جهانی روسیه خواهد شد.

شب تقدیر فوتبال کشور عزیزمان ایران ، ایران ـ ازبکستان با طعم افطار

ایران ـ ازبکستان با طعم افطار/ شب تقدیر فوتبال ایران

عبارات مهم : ایران

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران فردا (دوشنبه) به مصاف ازبکستان می رود و در صورت غلبه بر این تیم راهی جام جهانی روسیه خواهد شد.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران روز دوشنبه (فردا) در یکی از حساس ترین دیدارهای خود در مرحله انتخابی جام جهانی فوتبال روسیه به مصاف تیم ملی ازبکستان می رود و در صورت برتری بر حریف در فاصله دو هفته باقی مانده به آخر این مرحله از مسابقه های به عنوان سومین تیم بعد از روسیه (میزبان) و برزیل حضورش در جام جهانی را جهت دومین بار متوالی قطعی خواهد کرد.

شب تقدیر فوتبال کشور عزیزمان ایران ، ایران ـ ازبکستان با طعم افطار

موفقیت تیم ملی در افزایش به جام جهانی دو رکورد تازه را جهت این تیم به ارمغان می آورد. تیم ملی جهت نخستین بار به صورت متوالی به جام جهانی افزایش می کند و همچنین راحت ترین افزایش خود به این مسابقه های را در طول ادوار گذشته تجربه خواهد کرد.

این دیدار حساس بعد از اذان مغرب، ساعت ۲۱:۱۵ در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. برگزاری بازی در ساعات نهایی روز دوشنبه به علت ماه مبارک رمضان است و زمانی جهت صرف افطار به وسیله هواداران روزه دار در نظر گرفته شده است است.

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران فردا (دوشنبه) به مصاف ازبکستان می‌رود و در صورت غلبه بر این تیم راهی جام جهانی روسیه خواهد شد.

ایران و ازبکستان، مهر ماه سال ۹۵ بازی رفت این مرحله را برگزار کرده بودند که شاگردان کارلوس کی روش موفق شدند در تاشکند این تیم را با یک گل شکست دهند. در حال حاضر در جدول رده بندی گروه A همه تیم ها هفت دیدار برگزار کرده اند که کشور عزیزمان ایران با ۱۸ امتیاز در رده نخست، کره جنوبی با ۱۴ امتیاز در رده دوم و ازبکستان با ۱۳ امتیاز در رده سوم جدول رده بندی قرار دارند و هر تیم تا آخر این مرحله سه دیدار خواهد داشت و از میان سه تیم ایران، کره جنوبی و ازبکستان، دو تیم به صورت مستقیم مرحله بعد افزایش می کنند.

* ایران

شاگردان کارلوس کی روش اردوی خود را از آخرهای اردیبهشت ماه شروع کرده اند که با حضور کی روش در اوایل خرداد اردو شکل رسمی به خود گرفت و از روز پنجم خرداد ماه تیم ملی با تعدادی از بازیکنان جهت برگزاری اردو راهی اتریش شد. در ادامه بازیکنان لژیونر به این تیم ملحق شدند. تیم ملی روز ۱۲ خرداد ماه به مونته نگرو رفت و در دیداری دوستانه که روز ۱۴ خرداد ماه برگزار شد توانست این تیم را در پایتختش با حساب ۲ بر یک شکست دهد.

در ادامه ملی پوشان فوتبال کشور عزیزمان ایران به جای برگزاری اردو در دوبی به پایتخت کشور عزیزمان ایران باز گشتند و تمرینات خود را تا شروع این دیدار ادامه دادند تا تیم ملی در عالی ترین شرایط ممکن به مصاف ازبکستان برود.

شب تقدیر فوتبال کشور عزیزمان ایران ، ایران ـ ازبکستان با طعم افطار

* ازبکستان

ازبک ها در این دوره جزو بخت های افزایش به جام جهانی محسوب می شوند و به دنبال جبران حسرت افزایش نکردن به جام جهانی هستند. آنها در دوره گذشته این مسابقه ها تنها به علت تفاضل گل کمتر نسبت به کره جنوبی به این مسابقه ها افزایش نکردند و یک بار دیگر تقدیر، سه تیم ایران، کره جنوبی و ازبکستان را در یک گروه قرار داده است ولی شرایط جدول رده بندی فعلا اتفاقات دوره گذشته را رقم زده هست، مگر این که ازبک ها بتوانند در سه دیدار باقی مانده حداکثر امتیازات را کسب کنند و مسافر جام جهانی شوند. آنها جهت دیدار با کشور عزیزمان ایران اردوی خود را از چند هفته قبل شروع کرده اند و در آخرین دیدار تدارکاتی خود توانستند تایلند را با حساب ۲ بر صفر شکست دهند.

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران فردا (دوشنبه) به مصاف ازبکستان می‌رود و در صورت غلبه بر این تیم راهی جام جهانی روسیه خواهد شد.

ازبکستان سابقه غافلگیر کردن تیم ملی کشور عزیزمان ایران در پایتخت کشور عزیزمان ایران را دارد؛ این تیم چهار سال قبل توانست در ورزشگاه آزادی تیم ملی کشور عزیزمان ایران را با یک گل شکست دهد. در حال حاضر تیم ملی کشور عزیزمان ایران در رده ۳۰ رنکینگ فدراسیون جهانی فوتبال و ازبکستان در رده ۶۸ این رده بندی است.

واژه های کلیدی: ایران | افزایش | فوتبال | ازبکستان | جام جهانی | کره جنوبی | دیدار تدارکاتی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs